מיתוג עסקי מדוייק לעסק שלך


מיתוג עסקי כל התהליכים שחייבים למיתוג

מיתוג עסקי – מיתוג עסקים

 

מיתוג עסקי – שיווק באינטרנט – שטיק מדיה

בני האדם מתנהגים, חושבים ובוחרים לפי תבניות. התבניות האלו הן מה שהופכות את האדם למכונה ניתנת לחיזוי ויתרה מכך, ניתנת להשפעה. אנחנו יודעים איך לייצר את ההשפעה הזו על בני האדם.

ואחרי הפסקה הסופר מפוצצת הזאת, נדייק ונחדד את האמירה.

בני האדם מושפעים מצבעים, פונטים, עיצובים ומסרים ויזואלים. ההשפעה של המסרים האלו במותג שלכם היא קריטית, משום שהיא הדרך שבה הלקוח הפוטנציאלי שלכם יזכור את המותג ולאילו ערכים הוא יקשר אותו. מיתוג עסקי נכון ומדויק יעביר ללקוחות את ההרגשה שרציתם לשדר, תוך פחות משנייה. מיתוג עסקי נכון יהיה זכיר ויקבע את העסק בצורה חיובית במוח של הלקוח הפוטנציאלי.

עבודות מיתוג עסקי
של שטיק מדיה

הקו של שטיק פרסום בגוגל

איך מתבצע תהליך של מיתוג עסקי?

תהליך של מיתוג עסקי משתנה מחברה לחברה ומעסק לעסק, ומשתנה מהשלב בחיי החברה. יש הבדל בין חברה חדשה לבין חברה שזקוקה לרענון בשפת המותג. יש גם שינוי בין חברה טכנולוגית עם חומרים גרפיים שונים לבין משרד עורכי דין שמתמקד בהפקה של חומרים גרפים אחרים לחלוטין.
עוד על חשיבות המותג בויקיפדיה לינק

אם זאת, ניתן לחלק את העבודה של מיתוג עסקי ל 9 שלבים עיקריים.

שלב 1 – קבעו מיהו קהל היעד שלכם

הבסיס וההתחלה לכל תהליך מיתוג נכון מתחיל בקהל היעד. אנחנו לא רוצים שהלוגו או השפה שלנו תשדר לכל אדם באשר הוא, אלא לקהל היעד הרלוונטי שמעניין אותנו ושנחשף למותג הלכה למעשה. חשוב מאוד לבצע הליך חיתוכי קהל יעד, להבין מיהם ומה המניעים הפסיכולוגים שלהם, מהם תחומי העניין והתפקידים שלהם ועוד.

דוגמאות לניתוח של קהלי יעד:

  • נפגעי תאונות דרכים שמחפשים עורך דין.
  • אנשי עסקים שמתעניינים השירותים של בניית אתרים.
  • מצביעי מפלגה כלשהי, שמתגוררים בתל אביב, בגיל 45+ ועוסקים בתחום ההיי טק.

אלו רק חלק קטן מהדוגמאות של קהלי יעד שאנו מנתחים, לפני שאפילו נוגעים במכחול J

שלב 1 במיתוג
מה האני מאמין של המותג שלכם

שלב 2 – מה האני מאמין של המותג שלכם

מה הסיבה שהחברה שלכם קיימת? מה היא באה לפתור או איזה מענה היא באה לספק? החשיבות של האני מאמין של החברה לתהליך המיתוג הוא אדיר מכיוון שזו הרוח החיה שתכווין את המיתוג העסקי למיקום הנכון ביותר עבורכם.

חקר מתחרים שלך בתחום

שלב 3 –  מתחרים

המתחרים שלכם בשוק כבר עובדים ופועלים ויש להם שפה מיתוגית, למי טובה יותר ולמי פחות. חשוב מאוד לחקור את הסביבה העסקית ולקבל החלטה לגבי שפה מיתוגית מוצלחת יותר ופחות, כל זאת על מנת שנוכל ללמוד את השפה העיצובית אותה אתם אוהבים – ולבקר אותה אל מה שפועל בשטח.

נסו לנתח את הפעילות המיתוגית של המתחרים שלכם כדי להחליט מה הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מקבלים היום. לעיתים אפילו זיהוי נכון של “שפה משותפת ומשעממת” לכל המתחרים שלכם, תתן לכם הזדמנות לשבירת שורות ומשיכת תשומת לב חיובית למותג.

חקר מתחרים שלך בתחום
שלב 4 מיתוג עסקי

שלב  4 – יתרונות של העסק שלכם

מה היתרון של העסק שלכם? למה הלקוחות שלכם אוהבים לעבוד אתכם? מה ימשוך לקוחות חדשים לעבוד אתכם?  חשוב מאוד בשלב הזה להתרכז ביתרונות הליבה שלכם ובדברים שמבדלים אתכם מהמתחרים שלכם.

מיתוג עסקי
5 (99.87%) 769 votes

מוסמכים של פרסום בגוגל

רוצים מיתוג עסקי איכותי לעסק שלכם?

עושים לנו טלפון או משאירים פרטים, מקבלים מידע ויעוץ חינם ומתקדמים!


מיתוג עסקים שלב 5 שפה

שלב 5 – מה השפה שלכם?

השפה של המותג שלכם היא נגזרת של הסביבה העסקית בה אתם ופועלים וקהל היעד שלכם. השפה של המותג יכולה להיות:

  • מכירתית
  • רצינית ומעונבת
  • טכנולוגית
  • ידידותית
  • בועטת וחצופה
  • תומכת
  • וכדומה

ישנן אין סוף אפשרויות לשפה של מותג וחשוב שתגדירו מראש מהי השפה שאתם רוצים לשדר כדי שהדבר יבוא לידי ביטוי בתהליך העיצוב.

מיתוג עסקים שלב 5 שפה
שלב 5 עיצוב מיתוג עסקי

שלב 6 – סוף סוף מעצבים… ומתחילים בלוגו

מיתוג עסקי מתחיל בלוגו מעוצב ומדוייק. הלוגו הראשוני למותג יכיל בתוכו את כל תוצאות המחקר שביצענו בשלבים המקדימים ויישם את המסקנות שלנו לרעיון עיצובי ראשוני. בלוגו חשובה מאוד ההקפדה על פונטיקה, צבעים, מרווחים והאווירה הכללית שהלוגו משדר ומעביר. לדוגמא, אצל אחד הלקוחות שביצענו להם תהליך של מיתוג עסקי, התחיל בבחירת הפונט הנכון ואליו חיבור של האייקון שישדר את השפה הטכנולוגית והמתקדמת של החברה.

בחירת סלוגן עבור עסק שרוצה מיתוג מחדש

שלב 7 – סלוגן  ומסר לחברה

מהו המשפט המזוקק האחד שמכיל בתוכו את פעילות החברה, היתרונות שלה והאני מאמין שלה? מהו המשפט החזק ביותר שיכול להפוך להיות מזוהה עם החברה? חשוב מאוד להכיל במסר שלכם לא רק מה המוצר שלכם עושה אלא למה כדאי לאנשים להשתמש בון או לחילופין, למה הוא חשוב לאנשים.

בחירת סלוגן עבור עסק שרוצה מיתוג מחדש
שלב 7 - שפה מיתוג עסקי

שלב 8 – שלבו את השפה העיצובית לתוך כל ממשקי החברה

מיתוג עסקי צריך להתאים את עצמו למספר סביבות עבודה פוטנציאליות של העסק:  עיצוב של כרטיסי ביקור, עיצוב חתימה למייל, עיצוב מעטפות, עיצוב לעמוד פייסבוק, עיצוב לעמוד יוטיוב, עיצוב לבאנרים של רימרקטינג, עיצוב לאתר אינטרנט, קמפיינים בפייסבוק ועוד. השתמשו בשפת המותג שלכם כדי לייצר זכירות ולקעקע את צבעי המותג ושמו בראש של הלקוחות שלכם.

לטפח ולהשקיע במיתוג עסקי

שלב 9- תאהבו וטפחו את המותג שלכם

אחרי שהמותג שלכם עלה לאוויר, אתם האוהדים הכי חשובים שלו. תדאגו לשמור על שפת המותג, על הערכים שקבעתם ועל האני מאמין שלכם. שדרו את שפת המותג בכל הזדמנות בצורה נכונה ומתאימה. עודדו עובדים ללכת עם חומרים מעוצבים של המשרד, תשקיעו בשימוש של חומרים ממותגים ומכובדים על מנת לבנות ולמסד את הנראות שלו בקרב כל דרגי החברה.

אחרי שעברתם את כל השלבים האלו של מיתוג עסקי, תוכלו להישען אחורה למשך 5 דקות ולהתחיל בשלב הבא, של שיווק ופרסום המותג שלכם.

לטפח ולהשקיע במיתוג עסקי

למה לבחור בשטיק מדיה למיתוג פרסום העסק שלכם?

שטיק מדיה מביאה לשולחן ראייה שיווקית כוללת – מיתוג – שיווק ומדידה.

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בעלי יכולות מוכחות בתחומים של מיתוג עסקי, פרסום בפייסבוק, פרסום בגוגל ובניית אתרים. כל אלו יחד מבטיחים שכאשר נבצע יחד את תהליך מיתוג עסקי לחברה שלכם, כל הפרמטרים הרלוונטים יילקחו בחשבון ולא תתקעו לבסוף עם שפה מיתוגית שמתאימה רק ללוגו ולא מתאימה למהלכי שיווק ופרסום כוללים.

תחומי התמחות שלנו:

קידום אתרים

קידום אתרים אורגני במנוע החיפוש של גוגל יכול לייצר לעסק שלכם כניסות איכותיות וממוקדות, בעלות סיכוי גבוה להפוך לליד בהמשך. השקעה בקידום אורגני מתאימה לעסקים עם ראייה לטווח ארוך ובעלי אסטרטגיה שיווקית מוכוונת הצלחות. אתם מוזמנים לקרוא עוד על קידום אתרים

בניית אתרים

אתר אינטרנט הוא שלב ממשיך לשלב המיתוג העסקי. החשיבות של אתר אינטרנט למותג שלכם היא עצומה ואנו בונים אתרי אינטרנט מוכווני הצלחה לפי תחום הפעילות של הלקוח. אתרים תדמיתים, אתרי אי קומרס, אתרי מידע והרשמה ודפי נחיתה. לקריאה נוספת על בניית אתרים

 

שיווק בפייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בישראל. בסיכוי די גבוה, הלקוחות שלכם גולשים בפייסבוק גם אם באופן פסיבי ודליל, אבל סביר להניח שהם שם. היכולות שלנו לטרגט במדויק את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ולדוורר להם את המסרים השיווקים שלכם בצורה ממוקדת, הופכת את פייסבוק לכלי שיווק יעיל לעסקים.

לקריאה נוספת על שיווק בפייסבוק

 

פרסום בגוגל

אם יש לכם עסק סביר להניח שכבר שמעתם על פרסום בגוגל, פרסום לפי קליק או פרסום בADWORDS. כל אלו הם שם קוד למודעות הטקסט שעולות ראשונות בזמן שאתם מבצעים חיפוש בגוגל, ומסומנות כ AD. אנו מומחים ביצירת קמפיינים אפקטיביים ומוכוונים להצלחות בגוגל ומלווים עשרות לקוחות מרוצים שהצליחו לייצר שינוי אמיתי בכמות הפניות והלידים שהם מקבלים.

לקריאה נוספת על פרסום בגוגל לחצו כאן:
ועוד על ניהול חשבון המותג בגוגל

טיפים חשובים למיתוג העסק שלכם

מוסמכים של פרסום בגוגל

עדיין חושבים על זה? תשאירו פרטים וניקח את העסק שלכם קדימה!